Голковий тестер бджолиних родин на гігієну

Голковий тестер бджолиних родин на гігієну

Голковий тестер розроблено для спрощення тестування бджолиних родин на гігієнічні властивості методом проколу бджолиного розплоду.

Тестер має п’ятдесят тоненьких (0.38 мм) голок з нержавіючої сталі, та довжиною 12 мм, що дозволяють одним рухом проколоть 50 комірок на рамці з бджолиним розплодом певного віку. Це значно скорочує час на тестування, особливо коли це десять та більше родин які підлягають тестуванню зі сторони селекціонера. Руків’я тестера зроблено з поліуретану стійкого до зносу та миючих речовин.

Є різні вощини для бджолиного розплоду, тому і відстань між голками на тестері має бути різна щоб попадати точно в ціль. Ми зробили три варіанти з різними відстанями між голками, враховуючи основні розміри вощини що використовує селекціонер: 5.0 мм; 5.2 мм; 5.4 мм.

Щоб підібрати тестер, який вам підійде - зробіть простий замір тої вощини яку ви використовуєте у себе на пасіці. Виміряйте звичайною лінійкою, або більш точним пристроєм довжину 20 чарунок на вашій вощині від початку першої комірки до кінця останньої як показано на малюнку.

як промірять бджолині чарунки

Потім отриманий результат поділіть на 20 і отримаєте діаметр вашої чарунки за яким вже можна обрати розмір тестера на гігієну. Якщо скажімо у вас вийшло 5.3 мм, то вам підійде 2 варіанти (5.2 або 5.4), а якщо скажімо 5,1 то можна брати або 5.0, або 5.2.

 

Ціна тестера 35 € (євро)

 


По всіх питаннях можете:

  • телефонувати: +38068-7775154
  • писати на Viber: +38066-1279332
  • на е-пошту: lipatovvitalii@gmail.com
  • пишіть у facebook