Станок для штучного осіменіння бджолиних маток з важелем

In English


 

Станок з важільним механізмом став другою версією станків, що пропонуються операторам штучного осіменіння осіменіння. В минулій версії корекція капіляра проводилась механізмом мікродоводки, що є зручним для людей з тремором рук чи початківцям, які ще не мають рухових навичок в справі інсемінації бджолиних маток.

Станок з важільним механізмом можливо використовувати з мікроскопами з фокусною відстанню об'єктива від 90 мм і більше.
Вага станка – 1,2 кілограми, що дозволяє надійно стояти на поверхні стола чи підставці мікроскопу. Розміри станка доволі скромні, що дозволяє його зручно транспортувати.
Матеріали що використовуються: нержавіюча сталь, дюралюміній, фторопласт.

Станок можливо налаштувати до роботи за 5 хвилин, враховуючи анатомічні особливості оператора та місце розміщення станка, що дуже важливо для комфортної роботи і надточних рухів під час інсемінування бджолиних маток. Затяжні гвинти дозволяють доволі точно налаштувати ступінь супротиву певних вузлів до зміщення, під час їхнього руху інсемінаторм.

Маніпулятори станка комплектуються гачками з нержавіючої сталі і отвором 0,2 мм для зручної, але не надщільної фіксації жала матки.

При потребі станок можливо укомплектувати двома видами шприців: Шприц-станцією з дозувальним механізмом, або шприцем з картриджем і дозувальним механізмом. В залежності від ваших потреб та уподобань.

В комплект станка входить:

  1. Станок з усіма механізмами що показані на фото;
  2. Пара канюль для фіксації матки під час інсемінування;
  3. Пара заглушок на гачки, щоб уберегти їх від пошкодження.

 

Ціна 500 € (євро)

 


По всіх питаннях можете:

  • телефонувати: +38068-7775154
  • писати на Viber: +38066-1279332
  • на е-пошту: lipatovvitalii@gmail.com
  • пишіть у facebook