Станок для штучного осіменіння ИО бджоломаток

 In English


Станок для штучного осіменіння маток Станок для штучного осіменіння маток Станок для штучного осіменіння маток

Основа та стійки на яких кріпляться всі механізми, були виготовлені з нержавіючої сталі – це додало ваги, і стійкості самій конструкції. Решта механізми переважно з дюралі, та фторопласту.

Механізми настроюються під анатомічні особливості інсемінатора - руки у всіх різні, тому висоту кріплення маніпуляторів треба підбирати індивідуально для кожного, бо чіткість рухів критично важлива в цій справі.

 

 

Наладка станка робиться за 5 хвилин без додаткових інструментів, за допомогою фіксуючих гвинтів.

Затискач маніпуляторів, регулюється у всіх плоскостях гвинтом та гайкою, що дозволяє настроїти плавність і точність рухів.

Механізм подачі капіляра, за допомогою двох регуляторів і коліщатка, дозволяє доволі тонко і швидко спрямувати кінчик капіляру точно «в ціль».

 

 

Тепер про головне, тобто про шприц, яким здійснюється найскладніша операція в штучному осіменінні, а саме забір сперми у трутня. Ця розробка є дуже простою і унікальною. В ній нема пружин чи пластику який використовується в інших майстрів. Заміна капілярів відбувається без розборки шприця чи використання іншого. Все просто – «зняв наповнений, поставив пустий» і працюй далі. Скляний шприц, метал, силіконовий патрубок і резинові ущільнювачі що можна знайти на любому ринку – все що є в цій конструкції. Все термічно оброблюється парою і має майже «пожиттєву» надійність. Єдине що я раджу міняти кожного сезону це патрубок і резинове кільце на поршні.

В наборі є:

  1. Сам станок;
  2. Шприц;
  3. Маніпулятори з гачками;
  4. Комплект канюль (2 шт.) які фіксують маток на станочку;
  5. Два капіляра для збору сперми

За домовленістю можна придбати окремо станок, або шприц, або навіть капіляр.

 

Ціна комплекта 650 € (євро)

 


По всіх питаннях можете:

  • телефонувати: +38068-7775154
  • писати на Viber: +38066-1279332
  • на е-пошту: lipatovvitalii@gmail.com
  • пишіть у facebook