Станок для штучного осемінення ИО бджоломаток

Станок для штучного осемінення маток

Основа та стійки на яких кріпляться всі механізми, були виготовлені з нержавіючої сталі – це додало ваги, і стійкості самій конструкції. Решта механізми переважно з дюралі, та фторопласту.

Механізми настроюються під анатомічні особливості інсемінатора - руки у всіх різні, тому висоту кріплення маніпуляторів треба підбирати індивідуально для кожного, бо чіткість рухів критично важлива в цій справі.

 

 

Наладка станка робиться за 5 хвилин без додаткових інструментів, за допомогою фіксуючих гвинтів.

Затискач маніпуляторів, регулюється у всіх плоскостях гвинтом та гайкою, що дозволяє настроїти плавність і точність рухів.

Механізм подачі капіляра, за допомогою двох регуляторів і коліщатка, дозволяє доволі тонко і швидко спрямувати кінчик капіляру точно «в ціль».

 

 

 

Тепер про головне, тобто про шприц, яким здійснюється найскладніша операція в штучному осеміненні, а саме забір сперми у трутня. Ця розробка є дуже простою і унікальною. В ній нема пружин чи пластику який використовується в інших майстрів. Заміна капілярів відбувається без розборки шприця чи використання іншого. Все просто – «зняв наповнений, поставив пустий» і працюй далі. Скляний шприц, метал, силіконовий патрубок і резинові ущільнювачі що можна знайти на любому ринку – все що є в цій конструкції. Все термічно оброблюється парою і має майже «пожиттєву» надійність. Єдине що я раджу міняти кожного сезону це патрубок і резинове кільце на поршні.

В наборі є:

  1. Сам станок;
  2. Шприц;
  3. Маніпулятори з гачками;
  4. Комплект канюль (2 шт.) які фіксують маток на станочку;
  5. Два капіляра для збору сперми

За домовленістю можна придбати окремо станок, або шприц, або навіть капіляр.

 

Ціна комплекта 600 € (євро)

 


По всіх питаннях можете:

  • телефонувати: +38068-7775154
  • писати на Viber: +38066-1279332
  • на е-пошту: lipatovvitalii@gmail.com
  • пишіть у facebookДодаткове обладнання для ШО

Шриц для ШО бджоломаток
від Ліпатова Віталія
Лампа для інструментального осемінення (ИОМ) бджоломаток
від Ліпатова Віталія